5-МР

Документи » Рішення міської ради » 5-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ II СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "17" листопада 2010 р № 5-МР
м. Суми

Про затвердження персонального складу постійних комісій Сумської міської ради VІ скликання та обрання їх голів
Відповідно до статті 47 та керуючись пунктом 2 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

    Затвердити персональний склад постійних комісій Сумської міської ради VІ скликання та обрати голів постійних комісій, а саме: 1.1. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Гриценюк Олександр Станіславович – голова комісії
    2. Бабічев Юрій Олександрович
    3. Вегера Олександр Олексійович
    4. Гученко Володимир Володимирович
    5. Донцова Ольга Іванівна
    6. Журба Тетяна Володимирівна
    7. Костюк Валентин Григорович
    8. Лисенко Олександр Миколайович
    9. Лисий Вадим Вікторович
    10. Науменко Сергій Іванович
    11. Перепека Ігор Олександрович
    12 Перчаков Олександр Григорович
    13. Скиба Володимир Іванович
    14. Степченко Віктор Іванович

    1.2. Постійна комісія з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Малюк Олександр Олександрович – голова комісії
    2. Антоненко Андрій Геннадійович
    3. Бабенко Ігор Анатолійович
    4. Богданов Микола Дмитрович
    5. Боженко Олександр Олександрович
    6. Бондар Анатолій Пилипович
    7. Галенін Роман Володимирович
    8. Діхтяр Володимир Олексійович
    9. Забіяка Юрій Костянтинович
    10. Коваленко Віктор Володимирович
    11. Шевель Ігор Миколайович

    1.3. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Теліженко Олександр Михайлович – голова комісії
    2. Гончаренко Тетяна Петрівна
    3. Жиленко Віталій Миколайович
    4. Калінінська Тетяна Сергіївна
    5. Куц Ярослав Валентинович
    6. Липова Світлана Андріївна
    7. Мурашкіна Світлана Анатоліївна
    8. Саченко Микола Володимирович
    9. Сокура Андрій Валерійович
    10. Шилов Володимир Олександрович

    1.4. Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Грек Андрій Сергійович – голова комісії
    2. Бурбика Віталій Олександрович
    3. Волонтирець Віктор Мефодійович
    4. Калініченко В’ячеслав Анатолійович
    5. Панченко Сергій Михайлович
    6. Савченко Владислав Володимирович
    7. Салатенко Семен Павлович
    8. Солобаєв Володимир Якович
    9. Хоруженко Олександр Олегович
    10. Ярова Алла Григорівна

    1.5. Постійна комісія з питань праці, соціального захисту населення, підприємництва, промисловості, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі та побутових послуг.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Малюк Сергій Володимирович – голова комісії
    2. Власов Олександр Травневич
    3. Войтенко Володимир Володимирович
    4. Гордієнко Віктор Володимирович
    5. Люлько Олег Григорович
    6. Прохода Микола Петрович
    7. Репетун Олександр Миколайович
    8. Сокура Валерій Петрович
    9. Чабада Віктор Миколайович

    1.6. Постійна комісія з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Братушка Юрій Васильович – голова комісії
    2. Гончаров Василь Миколайович
    3. Ємець Олександр Михайлович
    4. Зембицький Євген Валентинович
    5. Жук Анатолій Володимирович
    6. Колдовський Олександр Анатолійович
    7. Кушнір Ігор Григорович
    8. Майборода Андрій Олександрович
    9. Пархоменко Микола Миколайович
    10. Рябоконь Андрій Борисович
    11. Сагач Анатолій Григорович

    1.7. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, спорту, сім’ї та молоді.
    № п/п ПІП, посада члена постійної комісії
    1. Рогова Віра Іванівна – голова комісії
    2. Дейніченко Наталія Леонідівна
    3. Дяденко Ірина Олегівна
    4. Кібальник Оксана Яківна
    5. Куц Лариса Вікторівна
    6. Мотречко Віра Володимирівна
    7. Ніконорова Любов Максимівна
    8. Пустовий Андрій Іванович
    9. Фірсова Ольга Василівна
    10. Шнітке Юрій Вальдемарович

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 17-11-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав