4496-МР

Документи » Рішення міської ради » 4496-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" жовтня 2010 р № 4496-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по проїзду Кузнечному, 3 в місті Суми від Сумського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих

Розглянувши звернення Сумського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по проїзду Кузнечному, 3 в місті Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по проїзду Кузнечному, 3 в місті Суми від Сумського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити прийняття-передачу гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо його подальшого обслуговування в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 8-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав