4485-МР

Документи » Рішення міської ради » 4485-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4485-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми контактної скульптури «Пам’ятник цукру» в сквері на Покровській площі в місті Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПМК-45» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми контактної скульптури «Пам’ятник цукру» в сквері на Покровській площі в місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми контактну скульптуру «Пам’ятник цукру» в сквері на Покровській площі в місті Суми від товариства з обмеженою відповідальністю «ПМК-45».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання подальшого обслуговування об’єкту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 8-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав