4483-МР

Документи » Рішення міської ради » 4483-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4483-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009 року № 3350-МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми»
З метою встановлення на території міста Суми єдиного функціонального механізму розміщення і утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, визначення порядку видачі місцевими дозвільними органами дозвільних документів на дані об’єкти та вирішення питань, пов’язаних із самовільним розміщенням тимчасових споруд на території міста Суми, відповідно до Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про планування і забудову території», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести до рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009р. №3350-МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми» такі зміни: у розділі 3: а) 3.5. Розміщення ТС на прибудинковій території, що визначена в установленому порядку, дозволяється після проведення громадського обговорення та погодженням з мешканцями або власниками прилеглих будинків з даного питання. б) 3.9. На території рекреаційних зон та визначених місць масового відпочинку населення на території прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми забороняється зміна природного ландшафту, господарська та інша діяльність, що негативно впливає на навколишнє природне середовище або може перешкодити використанню їх за цільовим призначенням. При здійсненні підприємницької діяльності в рекреаційних зонах суб’єкт господарювання повинен вживати необхідних заходів щодо запобігання та недопущення перевищення встановлених рівнів акустичного, електромагнітного, іонізуючого та іншого шкідливого фізичного впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я людини.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 8-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав