4479-МР

Документи » Рішення міської ради » 4479-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4479-МР
м. Суми

Про передачу у власність земельних ділянок громадянам

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити технічні документації із землеустрою та передати громадянам у власність земельні ділянки, надані раніше в користування:
  • 1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд згідно з додатком 1.
  • 1.2. Для ведення садівництва згідно з додатком 3.
  • 1.3. Передати у спільну часткову власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності згідно з додатком 2. Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
  • 1.4. Для гаражного будівництва згідно з додатком 5.
 2. Затвердити проекти землеустрою зазначених земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення згідно з додатком 4.
 3. Громадянам протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право на землю.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов

 

Додатки [145.5 Kb] (cкачувань: 257) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав