4473-МР

Документи » Рішення міської ради » 4473-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4473-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту
У зв’язку з підписанням акту готовності об’єкта до експлуатації «Добудова шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської – І черга. Міст через р. Стрілка – ІІ черга, вул. 20 років Перемоги», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частинами другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Добудова шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги з реконструкцією дороги від вул. Прокоф’єва до вул. Роменської – І черга. Міст через р. Стрілка – ІІ черга, вул. 20 років Перемоги».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.): 2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.)в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 8-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав