4471-МР

Документи » Рішення міської ради » 4471-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4471-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми багатофункціонального пристрою Samsung SCX-4300

Розглянувши звернення підприємця Тихенка К.П. щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми багатофункціонального пристрою Samsung SCX-4300 та враховуючи згоду управління архітектури та містобудування Сумської міської ради на прийняття в оперативне управління та на баланс даного об’єкту, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4300, вартістю 1450 (одна тисяча чотириста п’ятдесят) грн. 00 коп., в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 8-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав