4423-МР

Документи » Рішення міської ради » 4423-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4423-МР
м. Суми

Про включення нежитлового приміщення по вул. Воскресенській, 6 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2010 році

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ПРІМЕЛІТ» про приватизацію орендованого об’єкта комунальної власності, відповідно до пункту 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, затвердженої Законом України «Про Державну програму приватизації», частини першої статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити нежитлове приміщення по вул. Воскресенській, 6 площею 81,4 кв. м, яке орендує товариство з обмеженою відповідальністю «ПРІМЕЛІТ» до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2010 році.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 7-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав