4417-МР

Документи » Рішення міської ради » 4417-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4417-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

У зв’язку з проведенням технічної інвентаризації майна та з метою підготовки робіт по проведенню реконструкції доріг та проведення ремонту електромереж вуличного освітлення в с. Піщане та с. В. Піщане Ковпаківського району міста Суми, враховуючи пропозиції комісії, яка створена та затверджена розпорядженням міського голови від 24.02.2010 № 143-Р «Про створення комісії по проведенню обстеження та інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми в с. Піщане та В.Піщане Ковпаківського району м. Суми», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, на баланс та обслуговування відповідним підприємствам та організаціям у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов

 

Перелік майна, що підлягає зарахуванню до комунальної власності територіальної громади міста Суми [98 Kb] (cкачувань: 213) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав