4415-МР

Документи » Рішення міської ради » 4415-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4415-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення управління освіти і науки Сумської міської ради щодо вирішення питання передачі дитячих майданчиків на баланс відповідній установі та враховуючи згоду міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на прийняття в оперативне управління та на баланс даних об’єктів, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    1.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: дитячий майданчик «Малюк», встановлений біля житлового будинку № 7 по вул. Металургів, та дитячий майданчик «Гномик», встановлений по провулку Веретенівському (біля колишнього клубу відкритого акціонерного товариства «СМНВО ім. М.В. Фрунзе» по провулку Веретенівському, 7).
    1.2. Передати майно, зазначене в підпункті 1.1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Гонтовенко Є.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Комунальній установі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11» у місті Суми зняти з балансу дитячий майданчик «Гномик», зазначений в підпункті 1.1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Дитячому навчальному закладу № 39 «Теремок» у місті Суми зняти з балансу дитячий майданчик «Малюк», зазначений в підпункті 1.1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 7-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав