4412-МР

Документи » Рішення міської ради » 4412-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4412-МР
м. Суми

Про передачу на баланс управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19

Розглянувши звернення комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради від 16.06.2010 № 518 щодо зняття з балансу підприємства гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19, та враховуючи згоду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради на прийняття на баланс даного об’єкту від 26.08.2010 № 1517/12.01-06, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19, з балансу комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради на баланс управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради.
  2. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» Сумської міської ради (Чалий В.О.) зняти з балансу гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти на баланс гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 7-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав