4397-МР

Документи » Рішення міської ради » 4397-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4397-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2922-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту»

Враховуючи згоду міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на прийняття в оперативне управління та на баланс закінченого будівництвом об’єкту, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2922-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту», а саме: викласти підпункт 2.2 пункту 2 в такій редакції:
    «2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Гонтовенко Є.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 7-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав