4396-МР

Документи » Рішення міської ради » 4396-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" вересня 2010 р № 4396-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 550-МР «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків, гуртожитків та будівлі колишнього дитячого садку ВАТ «Selmi»

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 550-МР «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків, гуртожитків та будівлі колишнього дитячого садку ВАТ «Selmi», а саме:
    1.1. Викласти пункт 7 в новій редакції: «7. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.»
    1.2. Доповнити рішення пунктами 8 та 9 в такій редакції: «8. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтва про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. за належністю.»

 

Секретар Сумської міської ради В.О. Шилов


Дата публікації: 7-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав