4376-МР

Документи » Рішення міської ради » 4376-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2010 р № 4376-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1385-МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» (зі змінами)

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 16 квітня 2008 року № 1385 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми» (зі змінами), а саме в додатку: 1.1. Унести доповнення, а саме: пункт 1954: територіальна громада міста Суми, провул. Громадянський, 5/1, 24,0 кв. м., гараж.
  2. Оформити право власності на об’єкт права комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до зазначеної в пункті 1 цього рішення зміни, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно згідно з зазначеної в пункті 1 цього рішення зміни, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав