4374-МР

Документи » Рішення міської ради » 4374-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2010 р № 4374-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми світлофорного об’єкту
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКО» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Черепіна – Д. Коротченка у місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Черепіна – Д.Коротченка у місті Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.): 2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав