4347-МР

Документи » Рішення міської ради » 4347-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2010 р № 4347-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам та підприємцям

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам та підприємцям, а саме:

 

 1. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Сумибудтранс”
 2. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Сумифітофармація”
 3. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Інвестиційно-промислова компанія Захід”
 4. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Фомичову О.О.
 5. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Гайворонській Л.М.
 6. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Горпенку В.В.
 7. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Мурзі Т.В.
 8. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Бровенку С.В.
 9. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Биченку В.А.
 10. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Орлову В.Л.
 11. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Демченку О.І.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку підприємцю Савченку П.І.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав