4329-МР

Документи » Рішення міської ради » 4329-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" вересня 2010 р № 4329-МР
м. Суми

Про надання дозволу на продовження користування пільгами по сплаті податків і зборів у ІІ півріччі 2010 року деяким суб’єктам господарювання
Розглянувши інформацію державної податкової інспекції в м. Суми, проаналізувавши стан платіжної дисципліни суб’єктів господарювання по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів), по яким Сумською міською радою надані пільги у 2010 році, виявлено заборгованість по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів) ОКП «Аеропорт-Суми», ВАТ«Сумихімпром», ВАТ «Центролит», КП «Міськводоканал» за підсумками І півріччя 2010 року. Однак, беручи до уваги те, що зазначені суб’єкти господарювання забезпечують зайнятість майже 5,5 тис. працюючих та є одними з основних бюджетоутворюючих суб’єктів господарювання, функціонування яких є вкрай важливим для соціально-економічного розвитку міста, керуючись статтею 25, пунктом 28 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на продовження користування пільгами по сплаті податків і зборів у ІІ півріччі 2010 року ОКП «Аеропорт-Суми», ВАТ «Сумихімпром», ВАТ «Центролит», КП «Міськводоканал» наданими відповідно до рішення Сумської міської ради від 16 грудня 2009 року № 3282-МР «Про надання пільг у 2010 році суб’єктам господарювання по сплаті податків і зборів».
  2. Викласти пункт 2 рішення Сумської міської ради від 16 грудня 2009 року № 3282-МР «Про надання пільг у 2010 році суб’єктам господарювання по сплаті податків і зборів» у новій редакції: «Якщо юридична особа, якій надано пільгу по сплаті податків і зборів, що зараховуються до міського бюджету, за підсумками кожного півріччя 2010 року не сплачує податкове зобов’язання до міського бюджету, щодо якого не встановлено пільг в оподаткуванні, управління соціально-економічного розвитку міської ради готує проект рішення виконавчого комітету міської ради про пропозиції міській раді щодо відміни пільг в оподаткуванні зазначеному суб’єкту за підсумками півріччя та року».
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав