4302-МР

Документи » Рішення міської ради » 4302-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2010 р № 4302-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Суми, провул. Громадянський, 5/1
З метою раціонального та ефективного використання майна, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлове приміщення, а саме: гараж, площею 24,0 кв.м, по провул. Громадянському, 5/1 (з уточненням площ в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.): 2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Вирішити питання щодо подальшого використання об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав