4272-МР

Документи » Рішення міської ради » 4272-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "04" серпня 2010 р № 4272-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, а саме: «Реконструкція алей дитячого парку «Казка» та «Реконструкція фонтану в парку «Казка» та враховуючи згоду комунального підприємства «Сумикомунінвест» Сумської міської ради від 31 березня 2010 року № 38, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, а саме: «Реконструкція алей дитячого парку «Казка», вартістю 712134 (сімсот дванадцять тисяч сто тридцять чотири) грн. 54 коп., «Реконструкція фонтану в парку «Казка», вартістю 204277 (двісті чотири тисячі двісті сімдесят сім) грн. 84 коп.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумикомунінвест» Сумської міської ради (Малік А.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав