4172-МР

Документи » Рішення міської ради » 4172-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2010 р № 4172-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 113 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Кармелюка, 28 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Атаманенку Афанасію Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Моісеєнко Л.І. про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 93 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Орджонікідзе, 77 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ясенок Олені Анатоліївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 207 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Щербакова, 16 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Кукленку Андрію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кукленка Л.І. про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 112 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Колгоспна, 1 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Таранець Катерині Яківні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дубовик І.В. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 109 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Комсомольська, 123 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Шульженку Івану Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 273 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Заозерна, 52 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дячковій Марії Лук’янівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пушкар Н.Є. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 43 додатку 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Лепехівська, 40 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Обзор Івану Леонтійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Завального О.О. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 24 додатку № 83 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Газовик», діл. № 77 для ведення садівництва Соловйову Івану Тихоновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Соловйової Г.П. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 17 додатку № 62 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0480 га в с/т «Хімік - 1», діл. № 133 «Б» для ведення садівництва Ткаченку Миколі Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Поладича І.О. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 12 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Кооператор», діл. № 56 для ведення садівництва Твердохлібу Семену Прокофйовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Твердохліба О.С. про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 1998 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Будівельник» масиву Олдиш - 86, діл. № 39 для ведення садівництва Даніку Івану Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Черниш А.М. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 533 додатку 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Вигонопоселенська, 97 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бібікову Володимиру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Бібікової М.В., Парфененко Ю.В. про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 213 додатку 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Добровільна, 60 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Педосу Миколі Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Мартиненко О.Н., Токмакової О.М. про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 3-тя Червонопрапорна, 11 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Ніколенко Ользі Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Олішевської С.В. про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 10 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 25 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Залізничник" Шепеленку Володимиру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Харченка М.П. про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Будівельник» (Хімгородок), діл. № 59 для ведення садівництва Устьяну Миколі Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Чорної Ю.О. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Будівельник» (Хімгородок), діл. № 63 для ведення садівництва Дем’яненку Анатолію Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 10 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 25 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Залізничник" Лазаренку Івану Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лазаренка М.І. про скасування рішення.
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 334 додатку 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Станіславського, 8 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Лободенко Лідії Давидівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Горденка Г.А. про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 217 додатку 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Римського-Корсакова, 44 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Житомирському Давиду Ісааковичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Житомирського С.Д., Житомирської Н.С. про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 19 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Космос" Ткачову Григорію Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ткачової В.І. про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 43 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 71 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 22 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Монтажник", діл. № 54 Сергеєву Анатолію Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 49 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Гумовик-86», діл. № 37 для ведення садівництва Андрійчук Ніні Яківні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Андрійчук Н.Я. про скасування рішення.
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 125 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по пров. Майданівський, 15 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бугаєвій Катерині Омелянівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бугаєва Ю.В. про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 39 додатку № 13 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1994 року № 136 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Насосенергомаш» (Баранівка-2), діл. № 94 для ведення садівництва Петренку Миколі Пилиповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мальцевої С.М. про скасування рішення.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 166 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0770 га в с/т «Енергетик-2», діл. № 344 для ведення садівництва Ізвекову Віктору Сидоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 1999 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0599 га в с/т «Газовик», діл. № 104 для ведення садівництва Долговій Валентині Степанівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 21 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Добровільній, 19 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Маринич Євдокії Яковлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою спадкоємця Маринича В.М. про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Лепехівська, 20 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Терляковському Миколі Тихоновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Торканевської О.О., Кінашевської В.М. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку до рішення Сумської міської ради від 15 липня 2009 року № 2826-МР «Про затвердження містобудівних обґрунтувань об’єктів містобудування на території м.Суми» стосовно затвердження «Плану детального планування території в районі вул. Нахімова та визначення назв вулиць» в зв’язку з допущеною помилкою та згідно з зверненням управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.
 31. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-08-2010




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав