4139-МР

Документи » Рішення міської ради » 4139-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2010 р № 4139-МР
м. Суми

Про зміни в організації праці територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та зміну назви на комунальну установу «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»

З метою приведення статутних документів територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» зі змінами від 09.06.2010 № 408, за погодженням з головним управлінням праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни в організації праці територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та змінити назву на комунальну установу «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» з 01.10.2010.
  2. Затвердити положення про комунальну установу «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 1), перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 2) та її структуру (додаток 3).
  3. Територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради провести зміни структури, штатів, скорочення чисельності, вивільнення працівників відповідно до чинного законодавства.
  4. Рішення Сумської міської ради від 26.11.2008 № 2124-МР «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради» вважати таким, що втратило чинність з 01.10.2010.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [185 Kb] (cкачувань: 993) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав