4109-МР

Документи » Рішення міської ради » 4109-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" липня 2010 р № 4109-МР
м. Суми

Про затвердження матеріалів вибору та надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Небещенку М.Є.
На підставі звернення громадянина та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 121, 151 (в редакції Земельного кодексу України від 16.09.08 р.) пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити матеріали вибору та надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Небещенку Миколі Єгоровичу (м. Суми, вул. Шкільна, 5г, кв. 4) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, вул. Лугова, 3 орієнтовною площею 0,1000 га за рахунок земель зелених насаджень загального користування Сумської міської ради. Умови відведення: укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів; розроблення містобудівного обгрунтування та погодження його згідно чинного законодавства.
  2. Встановити термін дії рішення – один рік з моменту набуття ним чинності.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М. О.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав