4050-МР

Документи » Рішення міської ради » 4050-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ Позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "07" липня 2010 р № 4050-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа що посвідчує право на земельну ділянку ТОВ "БУДУКРІНВЕСТ"

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статі 141, 149, 151 Земельного кодексу України, статі 1 Закону України „ Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщенні, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. З метою задоволення суспільної потреби територіальної громади м. Суми, з урахуванням перспективного розміщення пам’ятника М. Лушпи та пішохідного мосту, згідно генерального плану, надати згоду на виготовлення технічної документації із землеустрою (зміни кадастрового плану земельної ділянки) щодо складання документа, що посвідчує право на земельну ділянку ТОВ "БУДУКРІНВЕСТ" (33525885) за адресою: м. Суми, проспект імені М. Лушпи, 2/1, площею 0,4500 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради. Функціональне призначення земельної ділянки: землі комерційного використання під розміщення ділового комерційного центру.
  2. Встановити термін дії рішення – один рік з моменту набуття ним чинності.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 16-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав