4014-МР

Документи » Рішення міської ради » 4014-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" червня 2010 р № 4014-МР
м. Суми

Про збереження самочинно збудованих гаражів за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12

На підставі клопотання прокуратури Сумської області щодо збереження самочинно збудованих гаражів (літ. «Б» згідно техпаспорту БТІ) за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12, відповідно до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 378 - МР «Про затвердження Порядку вирішення питань пов’язаних із самочинним будівництвом», у зв`язку з прийняттям рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.04.10 № 200 «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання про збереження самочинно збудованих гаражів та збереження самовільно виконаного перепланування на І-му поверсі адміністративного приміщення за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зберегти самочинно збудовані гаражі (літ. «Б» згідно техпаспорту БТІ) за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 12.
  2. Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) підготувати проект рішення Сумської міської ради про зарахування до комунальної власності територіальної громади м. Суми нежитлових приміщень зазначених у пункті 1 даного рішення.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 9-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав