3974-МР

Документи » Рішення міської ради » 3974-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3974-МР
м. Суми

Про встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради

Керуючись пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відповідно до підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років:
  - Мінаєву Геннадію Михайловичу – міському голові;
  - Шилову Володимиру Олександровичу – секретарю міської ради;
  - Трофименку Миколі Олексійовичу – першому заступнику міського голови;
  - Бондарю Анатолію Пилиповичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Єфіменку Костянтину Васильовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Панченку Сергію Михайловичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Панченку Володимиру Михайловичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Рябоконю Андрію Борисовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Сотнику Миколі Івановичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Волонтирцю Віктору Мефодійовичу – заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету.
 2. Відповідно до підпункту 1 «в» пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» встановити додаткову надбавку до надбавки за виконання особливо важливої роботи за безпосередню участь у розробці проектів нормативно-правових актів та здійснення їх аналізу у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років:
  - Мінаєву Геннадію Михайловичу – міському голові;
  - Шилову Володимиру Олександровичу – секретарю міської ради;
  - Трофименку Миколі Олексійовичу – першому заступнику міського голови;
  - Волонтирцю Віктору Мефодійовичу – заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці.
 3. Відповідно до Положення про порядок преміювання та надання допомоги, матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату, управлінь та відділів виконавчого комітету Сумської міської ради, підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» здійснювати щомісячно преміювання міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі, що не перевищує 90 % посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці. Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат здійснювати в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці.
 4. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» щорічно надавати міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
 5. Рішення Сумської міської ради від 14 квітня 2010 року № 3599-МР «Про встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
 6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати у межах видатків на оплату праці.
 7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав