3965-МР

Документи » Рішення міської ради » 3965-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3965-МР
м. Суми

Про затвердження проекту землеустрою та початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельних торгів (аукціону)

На підставі рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3225-МР «Про затвердження переліку земельних ділянок, які надаються в оренду через земельні торги (аукціон)» та розробленого проекту землеустрою і наданого висновку про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки, відповідно до статей 12, 124, 134, 136 та пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельного аукціону на право оренди земельної ділянки площею 0,2872 га за адресою: м. Суми, вул. Чернігівська за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення Сумської міської ради. Функціональне використання – землі комерційного використання під розміщення АЗС.
  2. Затвердити початкову (стартову) ціну продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонуються для проведення земельного аукціону на підставі висновку про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки площею 0,2872 га за адресою: м. Суми, вул. Чернігівська– 62810,00 грн. (шістдесят дві тисячі вісімсот десять грн. 00 коп.).
  3. Надати в оренду терміном на 5 років земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення Сумської міської ради відповідним переможцям земельного аукціону. Встановити орендну плату на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР «Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми»
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав