3964-МР

Документи » Рішення міської ради » 3964-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3964-МР
м. Суми

«Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми»

Відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» (із змінами), керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна згідно з додатком № 1.
  2. Затвердити Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком № 2.
  3. Встановити базову ставку орендної плати за використання 1 кв.м нерухомого майна (будівлі, споруди, приміщення), яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми, в розмірі вісім гривень п’ятдесят копійок.
  4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  5. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) опублікувати це рішення на офіційному сайті Сумської міської ради та в газеті “Суми і Сумчани”.
  6. З дня офіційного опублікування цього рішення втрачають чинність рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми», від 29 квітня 2009 року № 2616-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182 – МР «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми» та від 20 вересня 2006 року №169-МР «Про встановлення базової ставки орендної плати за використання нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Суми».
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [795.5 Kb] (cкачувань: 327) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав