3960-МР

Документи » Рішення міської ради » 3960-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3960-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 у місті Суми
Для більш ефективного використання майна, з метою його належного утримання і використання під розміщення лікувальних закладів у місті Суми та у зв’язку з прийняттям в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту «Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 м. Суми» згідно з актом робочої комісії, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.2010 № 237 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 у місті Суми», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлові приміщення по вул. Доватора, 42 у місті Суми, загальною площею 309,51 кв. м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації») під розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня № 1».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.): 2.1. Взяти на оперативний облік нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Передати нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс комунальній установі «Сумська міська клінічна лікарня № 1», в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальній установі «Сумська міська клінічна лікарня № 1»: 3.1. Прийняти в оперативне управління та на баланс нежитлові приміщення, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 3.2. Прийняти на баланс закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 м. Суми», вартістю 1339879 (один мільйон триста тридцять дев’ять тисяч вісімсот сімдесят дев’ять) грн. 74 коп., в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Доватора, 42 м. Суми» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Панченка С.М. за належністю.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав