3959-МР

Документи » Рішення міської ради » 3959-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3959-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з затвердженням акту робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту «Виготовлення та встановлення форсунок фонтану в сквері «Дружба» в м. Суми» та враховуючи згоду комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради від 30 квітня 2010 року № 19/1619, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Виготовлення та встановлення форсунок фонтану в сквері «Дружба» в м. Суми», вартістю 17501 (сімнадцять тисяч п’ятсот одна) грн. 60 коп.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав