3957-МР

Документи » Рішення міської ради » 3957-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3957-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Розглянувши звернення приватного акціонерного товариства «Технологія» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зупинок громадського транспорту у кількості двох одиниць, що розташовані в районі місцезнаходження приватного акціонерного товариства «Технологія» за адресою: м. Суми, вул. Курська, 147-А, трибуни на стадіоні, який розташований у дитячому парку «Казка» у місті Суми та враховуючи згоду комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка» Сумської міської ради від 13 квітня 2010 року № 0413, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статей 136, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно від приватного акціонерного товариства «Технологія», а саме: 1.1 Зупинки громадського транспорту у кількості двох одиниць, що розташовані в районі місцезнаходження приватного акціонерного товариства «Технологія» за адресою: м. Суми, вул. Курська, 147-А, загальною вартістю 37288 (тридцять сім тисяч двісті вісімдесят вісім) грн. 00 коп. 1.2. Трибуну та її комплектування 147 сидіннями на стадіоні, який розташований в дитячому парку «Казка» у місті Суми, загальною вартістю 132000 (сто тридцять дві тисячі) грн. 59 коп.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.): 2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Передати майно, зазначене в підпункті 1.1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації (Джура О.М.) в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.3. Передати майно, зазначене в підпункті 1.2 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка» Сумської міської ради, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав