3956-МР

Документи » Рішення міської ради » 3956-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3956-МР
м. Суми

Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Сумської міської ради про стан криміногенної ситуації в підлітковому середовищі на території міста Суми, зважаючи на поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, продажу підліткам спиртних напоїв та втягнення їх у пияцтво, з метою профілактики правопорушень серед дітей, враховуючи пропозиції Сумського міського управління ГУМВС України в Сумській області, постійних комісій з питань правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту, з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді, відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію про стан криміногенної ситуації в підлітковому середовищі на території міста Суми прийняти до відома (додається).
 2. Обмежити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях міста Суми у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років з 22.00 год. до 6-00 год., а віком від 14 до 18 років – з 23.00 до 6-00 год.
 3. Рекомендувати службі у справах дітей (Голосна К.А.), відділу у справах сім’ї молоді та спорту (Мотречко В.В.), управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.), управлінню освіти і науки (Данильченко А.М.), центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Сергієнко С.А.), управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) спільно з Сумським міським управлінням ГУМВС України в Сумській області (Пахомов В.В.) забезпечити постійний та дієвий контроль за:
  • 3.1. Обмеженнями, встановленими пунктом 2 даного рішення;
  • 3.2. Змістом діяльності культурно-розважальних закладів, ігрових залів, комп’ютерних клубів щодо правопорядку та етичних норм стосовно дітей;
  • 3.3. Забороною продажу дітям віком до 18 років слабоалкогольних напоїв та їх вживання у громадських місцях, розповсюдження наркотичних речовин, пропаганди проституції, насилля, жорстокості.
  • 3.4. Притягненням батьків, або осіб, що їх замінюють, інших осіб, в тому числі суб’єктів господарювання, у разі виявлення порушень, до відповідальності згідно з чинним законодавством.
 4. Рекомендувати управлінню освіти і науки (Данильченко А.М.) активізувати роботу з батьківською громадськістю і з цією метою розробити та впровадити інноваційні форми та методи роботи з батьками щодо правової освіти.
 5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії: з питань правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту (Чернотицький М.М.); з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді (Бистрицька Є.М.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Інформація про криміногенну ситуацію у підлітковому середовищі [41.5 Kb] (cкачувань: 480) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав