3954-МР

Документи » Рішення міської ради » 3954-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3954-МР
м. Суми

Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми

На виконання статей 25, 99, 114 Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням міської ради від 24 грудня 2003 року № 650-МР «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Суми», з метою впровадження єдиного порядку розгляду звернень юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і фізичних осіб з питання надання пільг за рахунок міського бюджету у випадках, передбачених чинним законодавством України, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити нову редакцію Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми (додається).
  2. Вважати за неможливе надавати юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми пільги за рахунок міського бюджету протягом бюджетного року.
  3. Рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [81 Kb] (cкачувань: 834) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав