3953-МР

Документи » Рішення міської ради » 3953-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" червня 2010 р № 3953-МР
м. Суми

Про надання дозволу на отримання кредитів та передачу в заставу основних засобів комунального підприємства Сумської міської ради „Електроавтотранс”
Розглянувши звернення комунального підприємства Сумської міської ради „Електроавтотранс” щодо отримання овердрафтного кредиту та кредиту у формі відновлювальної відкличної кредитної лінії, у зв’язку із скрутним фінансовим становищем, викликаним затримкою фінансування державних субвенцій за перевезення пільгових категорій населення, відповідно до статті 576 Цивільного кодексу України, статті 4 Закону України „Про заставу”, пункту 3.8 Статуту комунального підприємства „Електроавтотранс”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству Сумської міської ради „Електравтотранс” на отримання кредитів строком до 01.07.2011 року на поповнення обігових коштів підприємства зі сплатою відсотків відповідно до умов укладеного кредитного договору: 1.1.Овердрафтного кредиту в розмірі 400000 (чотириста тисяч) гривень 00 копійок. 1.2. Кредиту в формі відновлювальної відкличної лінії в розмірі 400000 (чотириста тисяч) гривень 00 копійок.
  2. Надати в заставу основні засоби підприємства (два тролейбуси марки ЛАЗ: інвентарний № 080 - 2009 року випуску, інвентарний № 081 - 2010 року випуску; три автобуси марки Руслан 2009 року випуску: інвентарні номери №№ 2167, 2168, 2165).
  3. Надати право підпису договору про овердрафт не кредитування, договору відкличної відновлювальної кредитної лінії, договорів застави, що будуть забезпечувати дані кредити, та інших документів, пов’язаних з отриманням кредитів та наданням в заставу основних засобів директору комунального підприємства Сумської міської ради „Електроавторанс” (Чалий В.О.).
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення, транспорту та зв’язку (Коваль А.М.).

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав