3919-МР

Документи » Рішення міської ради » 3919-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "02" червня 2010 р № 3919-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 09 лютого 2005 року № 1103-МР «Про Положення про громадські слухання в місті Суми»

З метою урахування інтересів територіальної громади міста Суми при формуванні та затвердженні (погодженні) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до статті 11 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.11.2009 року № 359 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 09 лютого 2005 року № 1103-МР «Про Положення про громадські слухання в місті Суми», а саме: 1.1. Назву рішення викласти в редакції наступного змісту: «Про громадські слухання в місті Суми». 1.2. Доповнити рішення пунктом 2 наступного змісту: «2. Затвердити Положення про організацію та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті Суми, згідно з додатком 2.» 1.3. Пункт 1 рішення викласти у редакції наступного змісту: «1. Затвердити Положення про громадські слухання в місті Суми, згідно з додатком 1.» 1.4. Пункт 2 рішення вважати пунктом 3 відповідно.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) опублікувати дане рішення в засобах масової інформації.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Положення про організацію та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в місті Суми [59.5 Kb] (cкачувань: 1183) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 7-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав