3910-МР

Документи » Рішення міської ради » 3910-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "02" червня 2010 р № 3910-МР
м. Суми

Про затвердження матеріалів вибору та надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мірошниченко М.Я.

На підставі звернення громадянина та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 121, 151 (в редакції Земельного кодексу України від 16.09.08 р.) пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити матеріали вибору та надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мірошниченко Марії Яківні (м. Суми, вул. Донська, 3) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, вул. Донська, між буд. № 1 та № 2 орієнтовною площею 0,0440 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради. Умови відведення: укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
  2. Встановити термін дії рішення – один рік з моменту набуття ним чинності. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М. О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 7-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав