3834-МР

Документи » Рішення міської ради » 3834-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "02" червня 2010 р № 3834-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Чернотицького М.М. щодо законності будівництва павільйону для торгівлі квітами по вул. 1-шій Засумській, 3/1

У зв’язку з затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та враховуючи згоду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради від 30 березня 2010 року № 491/12.01-06 на прийняття в оперативне управління та на баланс даних об’єктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, а саме: «Будівництво Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років», «Благоустрій скверу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років у м. Суми», «Реконструкція фасаду будинку № 6 по вул. Кірова в м. Суми», «Благоустрій території по вул. Петропавлівській (біля буд. 49-51)». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 7-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав