3825-МР

Документи » Рішення міської ради » 3825-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3825-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка”

На підставі звернення юридичної особи та наданих документів, відповідно до статей 12, 92, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статті 51 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка” (35540486) за адресою: м. Суми, пр-т ім. Т.Г. Шевченка, дитячий парк „Казка” орієнтовною площею 0,0400 га за рахунок земель Сумської міської ради. Цільове призначення та функціональне використання земельної ділянки: землі рекреаційного призначення під розміщеним нежитловим приміщенням. 
  2. Встановити термін дії рішення – один рік з моменту набуття ним чинності. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав