3801-МР

Документи » Рішення міської ради » 3801-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3801-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового приміщення № 9 в житловому будинку № 6/1 по вул. Курській

Розглянувши звернення управління обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового приміщення № 9 в житловому будинку № 6/1 по вул. Курській від Трикоз М.К., відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлове приміщення № 9 в житловому будинку № 6/1 по вул. Курській від Трикоз Марії Кузьмівни. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання житлового приміщення, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на житлове приміщення, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житлове приміщення, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав