3795-МР

Документи » Рішення міської ради » 3795-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3795-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Суми квартир

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Суми квартир, а саме:

  1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Сумського відділення Харківської обласної філії акціонерно-комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”. 
  2. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава Міністерства оборони України. 
  3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Сумській області.
  4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від відкритого акціонерного товариства „Сумжитлобуд”.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав