3794-МР

Документи » Рішення міської ради » 3794-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3794-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми малої архітектурної форми – флагштоку державного прапора по вул. Героїв Сталінграду

Розглянувши звернення управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління та на баланс закінчених будівництвом об’єктів згідно з актами робочої комісії, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, а саме: «Влаштування малої архітектурної форми «Флагшток Державного прапора» по вул. Героїв Сталінграду в районі фонтану «Садко» з вартістю основних фондів 34988 (тридцять чотири тисячі дев’ятсот вісімдесят вісім) грн. 20 коп. та «Благоустрій території малої архітектурної форми «Флагшток Державного прапора по вул. Героїв Сталінграду в районі фонтану «Садко» з вартістю основних фондів 8122 (вісім тисяч сто двадцять дві) грн. 60 коп. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти «Влаштування малої архітектурної форми «Флагшток Державного прапора» по вул. Героїв Сталінграду в районі фонтану «Садко» та «Благоустрій території малої архітектурної форми «Флагшток Державного прапору по вул. Героїв Сталінграду в районі фонтану «Садко» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. за належністю.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав