3791-МР

Документи » Рішення міської ради » 3791-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3791-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25 червня 2008 року № 1687 – МР «Про Положення про управління архітектури та містобудування Сумської міської ради» (із змінами)

З метою забезпечення виконання функцій управління в частині здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері архітектури, містобудування та реклами, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 25 червня 2008 року № 1687 – МР «Про Положення про управління архітектури та містобудування Сумської міської ради» доповнивши його пунктом 2.3.51. наступного змісту:
    «2.3.51. Забезпечує складання та передачу на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради протоколів про адміністративні правопорушення, що передбачені статтею 150 «Порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями» та статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення». 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав