3774-МР

Документи » Рішення міської ради » 3774-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3774-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлових будинків №№ 6, 8, 10 по вул. 1-й Залізничній у місті Суми

Розглянувши звернення регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області від 19 березня 2010 року № 05-07-00782 щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлових будинків №№ 6, 8, 10 по вул. 1-й Залізничній у місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлові будинки №№ 6, 8, 10 по вул. 1-й Залізничній у місті Суми. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік житлові будинки, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати житлові будинки, зазначені в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування житлових будинків, зазначених в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на житлові будинки, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати житлові будинки, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав