3772-МР

Документи » Рішення міської ради » 3772-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3772-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та враховуючи згоду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради від 01 квітня 2010 року № 259/12.01-07 на прийняття в оперативне управління та на баланс даних об’єктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, а саме: «Реконструкція мереж міських доріг – Червона площа», «Реконструкція проїжджої частини вул. Воскресенської, пров. 9 Травня і Терезова з улаштуванням місць для паркування автотранспорту». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав