3768-МР

Документи » Рішення міської ради » 3768-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3768-МР
м. Суми

Про надання приватному підприємству «Наш дім» у 2010 році пільги по сплаті державного мита

Розглянувши звернення приватного підприємства «Наш дім» щодо надання пільги по сплаті державного мита при зверненні до суду у цивільних справах про стягнення заборгованості з фізичних осіб-споживачів за спожиті послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, зважаючи на те, що підприємство забезпечує життєдіяльність територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 5 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 р. № 7-93 “Про державне мито”, рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768-МР “Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми”, керуючись підпунктом 28 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати приватному підприємству «Наш дім» у 2010 році пільгу по сплаті державного мита при зверненні до суду у цивільних справах про стягнення заборгованості з фізичних осіб-споживачів за спожиті послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій . 
  2. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав