3764-МР

Документи » Рішення міської ради » 3764-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" травня 2010 р № 3764-МР
м. Суми

Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Суми

З метою урахування інтересів територіальної громади міста Суми при формуванні та затвердженні (погодженні) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», керуючись статтями 13, 19, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до статті 67 «Громадські слухання» Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 24 грудня 2003 року № 650–МР «Про Статут територіальної громади міста Суми», виклавши її в новій редакції, а саме:
    «1. Територіальна громада має право проводити громадські слухання – зустрічатися з депутатами Сумської міської ради та посадовими особами органів місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання органів місцевого самоврядування».
  2. Громадські слухання є формою безпосередньої участі громадськості в здійснення повноважень місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими нормативно-правовими актами. 
  3. Громадські слухання проводяться не рідше одного разу на рік. 
  4. Громадські слухання можуть проводитися з ініціативи міського голови, міської ради або виконавчого комітету, міської громади, інших суб’єктів відповідно до вимог чинного законодавства. Громадські слухання з ініціативи міської громади можуть проводитися за умови колективного звернення з відповідною вимогою, яке підписали не менш як 500 сумчан.
  5. Порядок організації та проведення громадських слухань, в тому числі з питань, відносно яких чинне законодавство вимагає врахування органами місцевого самоврядування громадських інтересів за результатами проведення громадських слухань, визначається Положеннями про проведення громадських слухань з цих питань, затверджених рішенням Сумської міської ради. 
  6. Пропозиції, внесені за результатами громадських слухань, підлягають обов`язковому розгляду органами і посадовими особами місцевого самоврядування.» 
  7. Правовому управлінню Сумської міської ради (Донцова О.І.) забезпечити здійснення державної реєстрації змін до Статуту територіальної громади міста Суми в органах Міністерства юстиції України. 
  8. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-06-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав