3732-МР

Документи » Рішення міської ради » 3732-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3732-МР
м. Суми

Про визначення вулиць Соборної, Воскресенської, провулків Терезова, 9 Травня і скверу ім. Т.Г. Шевченка пішохідною зоною та затвердження заходів для підвищення безпеки пішоходів на цій території
З метою забезпечення безпеки пішоходів на дорогах та вулицях міста, відповідно до статті 6 Закону України “Про дорожній рух” та на виконання рішення Сумської міської ради від 3 березня 2010 року № 3532-МР “Про заборону стоянки на центральних вулицях міста: вул. Соборній, Воскресенській, провулку Терезова та сквері ім. Т.Г. Шевченка”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити вулиці Соборну, Воскресенську, провулки Терезова, 9 Травня та сквер ім. Т.Г. Шевченка пішохідною зоною.
  2. Комунальному підприємству “Шляхрембуд” Сумської міської ради (Вегера О.О.) встановити відповідні інформаційно-вказівні дорожні знаки, а на розі провулку Терезова та вулиці Воскресенської шлагбаум для обмеження доступу транспорту в пішохідну зону та забезпечити його безперебійне функціонування.
  3. Встановити між будівлями №43 та №41 по вулиці Соборній додаткову огорожу для унеможливлення руху транспорту.
  4. Комунальному підприємству “Архітектура. Будівництво. Контроль” (Ховзун С.В.) в місячний термін розробити паспорт облаштування пішохідної зони.
  5. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) визначити єдиний час для завезення товару в торгівельні точки, розташовані в визначеній в пункті 1 цього рішення пішохідній зоні.
  6. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) забезпечити виконання у ІІ кварталі 2010 року передбачених у пунктах 2-4 робіт.
  7. Організацію виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 18-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав