3716-МР

Документи » Рішення міської ради » 3716-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3716-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємцям

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємцям, а саме:

 

  1. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Сарахман С.С.
  2. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Матяшу В.М.
  3. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Шпаківській Н.М.
  4. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Урун І.А.
  5. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Середі І.І.
  6. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Гребеник Л.І.
  7. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Подосинніковій Г.І.
  8. Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Феденку О.І.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав