3700-МР

Документи » Рішення міської ради » 3700-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3700-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Клуб спортивного орієнтування «СКІФ» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації «Клуб спортивного орієнтування «СКІФ» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 2 березня 2010 року № 121), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації «Клуб спортивного орієнтування «СКІФ» в розмірі 1 грн. в рік строком на 2010 рік за оренду нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Суми, вул. Комсомольська, 69, площею 71,9 кв.м.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) укласти договір оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 17-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав