3689-МР

Документи » Рішення міської ради » 3689-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3689-МР
м. Суми

Про надання згоди щодо внесення змін до договору оренди земельної ділянки по вул. Черкаській, 4 укладеного з ПКВП «LEMAX»
Розглянувши звернення ПКВП «LEMAX», відповідно до статті 30 Закону України «Про оренду землі», статті 12 Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду щодо внесення змін до договору оренди земельної ділянки по вул. Черкаська, 4, укладеного з ПКВП «LEMAX» від 09.04.02 р. за № 697, а саме: - функціональне використання земельної ділянки записати як «під розміщення майстерні–складу (комерційна діяльність)»; - встановити річну орендну плату за землю в розмірі 3,0% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР "Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовується для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми".
  2. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.) забезпечити підготовку та укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки з урахуванням пункту 1 даного рішення.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав