3681-МР

Документи » Рішення міської ради » 3681-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XLІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" квітня 2010 р № 3681-МР
м. Суми

Про звіт про фінансово-господарську діяльність КП Сумської міської ради «Сумипарксервіс» за період з 01.02.09 по 01.02.10 роки та перспективи розвитку

Заслухавши доповіді директора комунального підприємства «Сумипарксервіс» Дяченка А.Ю. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Сумської міської ради «Сумипарксервіс» за період з 01.02.09 по 01.02.10 роки та перспективи його розвитку, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт директора комунального підприємства «Сумипарксервіс» Дяченка А.Ю. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. про фінансово-господарську діяльність за період з 01.02.09 по 01.02.10 роки та перспективи розвитку прийняти до відома (додається).
  2. Роботу комунального підприємства Сумської міської ради «Сумипарксервіс» визнати незадовільною.
  3. На засіданні сесії Сумської міської ради, що відбудеться в вересні, заслухати звіт директора КП Сумської міської ради «Сумипарксервіс» про хід виконання рекомендацій тимчасової контрольної комісії по роботі КП Сумської міської ради «Сумипарксервіс».
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М., контроль за виконанням на постійну депутатську комісію з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення, транспорту та зв’язку (Коваль А.М.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додаток [48.5 Kb] (cкачувань: 225) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-05-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав